Heej :) Dzisiaj piątek !!! Nareszcie, po całym tygodniu szkolnych męczarni. Nie piszę do Was teraz często ponieważ niestety, mam na główie pełno roboty, a to to, a to tamto i tak zleci. W szkole też zaczęła się ciężka praca. Niestety. Więc nie mam zbyt dużo czasu, na inne sprawy jak na przykład blog, ale obiecuje, że będę tu pisać tak często jak będę mogła :]
Dosyć niedawno przyszłam z treningu, słucham muzyki i siedzę na Facebook'u, przy okazji pisząc do was :)
Rano jak co piątek mam z klasą basen !!! A ponieważ kocham basen, za każdym razem się ciesze.
Muszę Wam także powiedzieć, że są już jakieś plany na tegoroczne wakacje :)) Ale, żeby nie zapeszać nie chcę Wam nic mówić !! :]
Na dzisiaj to wszystko !!!! :))
paa :)
Wakacje rok teemu !!!!!!!! Już chce <3
piątek, 24 lutego 2012
poniedziałek, 20 lutego 2012
Powrót !
Hej :) sory, sory , sory , że mnie nie było tak długo , ale jak zawsze mam problmey z internetem. To jest straszne i coraz częściej mi sie to zdarza ;p Nie wiem jak będzie to jeszcze długo trwało, ale mam nadzieję, że bd coraz lepiej :)
Na dzisiaj to wszystko chciałam Wam tylko powiedzieć, że znowu powracam ! :]
Na dzisiaj to wszystko chciałam Wam tylko powiedzieć, że znowu powracam ! :]
niedziela, 12 lutego 2012
czwartek, 9 lutego 2012
Już zaraz koniec ...
Dzień dobry ! :)
Dzisiaj jest dzień "nic nie robienia " , czyli obijania się w domu, tak samo jak wczoraj. Trochę szkoda mi, że marnuje dni z feri, ale cóż mam poradzić, jestem trochę chora :( . Rozłożyły mnie ostatnie kilka dni. Na doworze biało i zimno, więc próba jakiegokolwiek wyjścia, też nie jest dobra dla mnie w tym stanie.
W poniedziałek spotkamy się moją kochaną Alą, bo nie widziałam jej już bardzo długo, dlatego należy się nagadać na zapas ! :) Bo nie wiadomo kiedy znowu przyjedzie do nas, a kiedy my do niej ! Na razie wystarczy nam tylko całodzienne zaczepianie na facebooku i rozmowy na gadu :)
Jutro także spotykam się z Julią :) Idziemy na zakupy do forum i mm nadzieję, że sobię coś zakupie :)
Dzisiaj jest dzień "nic nie robienia " , czyli obijania się w domu, tak samo jak wczoraj. Trochę szkoda mi, że marnuje dni z feri, ale cóż mam poradzić, jestem trochę chora :( . Rozłożyły mnie ostatnie kilka dni. Na doworze biało i zimno, więc próba jakiegokolwiek wyjścia, też nie jest dobra dla mnie w tym stanie.
W poniedziałek spotkamy się moją kochaną Alą, bo nie widziałam jej już bardzo długo, dlatego należy się nagadać na zapas ! :) Bo nie wiadomo kiedy znowu przyjedzie do nas, a kiedy my do niej ! Na razie wystarczy nam tylko całodzienne zaczepianie na facebooku i rozmowy na gadu :)
Jutro także spotykam się z Julią :) Idziemy na zakupy do forum i mm nadzieję, że sobię coś zakupie :)
środa, 8 lutego 2012
sobota, 4 lutego 2012
Winter
Hej :D Dzisiaj rano mi się strasznie nudziło. Paulina już pojechała, więc W zasadzie nudy ;( Ale poszłam z Danielą i Oliwią na dwór porobiłyśmy kilka zdjęć, ale z tego powdu, że jest strasznie zimnooo , poszłyśmy do domu, zrobiłyśmy sobię czekoladę i omlet, który wykonała Oliwia :) Był pyszny :)
Ten tydzień zapowiada się naprawdę fajnie. A szczególnie nocka w środę u Danieli w Sośnicowicach, zrobiłysmy już listę rzeczy potrzebnych czyli : czekolada <3, czpisy, bita śmietana, nutella, coca cola <3 popcorn, żelki i wiele , wiele innych :) Muszę także zgrać na laptopa filmy i go wziąść bo niestety w tamtym mieszkaniu jest tyko telewizor :( Alee mniejsza z tym i tak będzie fajnie ;)
A teraz dodam wam kilka zdjęć z dzisiaj :
Zdjęcia z moją super ciepłą czapą :D <3
Ten tydzień zapowiada się naprawdę fajnie. A szczególnie nocka w środę u Danieli w Sośnicowicach, zrobiłysmy już listę rzeczy potrzebnych czyli : czekolada <3, czpisy, bita śmietana, nutella, coca cola <3 popcorn, żelki i wiele , wiele innych :) Muszę także zgrać na laptopa filmy i go wziąść bo niestety w tamtym mieszkaniu jest tyko telewizor :( Alee mniejsza z tym i tak będzie fajnie ;)
A teraz dodam wam kilka zdjęć z dzisiaj :
Zdjęcia z moją super ciepłą czapą :D <3
piątek, 3 lutego 2012
sooo good :D
Hej wam :) Dzisiejszy dzień spędziłam naprawdę mile, z całą pewnością był to jeden z najfajniejszych dni podczas tegorocznych feri jak do tej pory. Rano mieliśmy małą "sesje" z Danielą i moją kuzynką Pauliną. Dlatego ubawiłyśmy się naprawdę , do tego przyrządziłyśmy naszą miksturę z wszystkich kosmetyków z łazienki. Niestety musiałyśmy ją szybko wylać, żeby przez przypadek nikt nie wypił tego zacnego napoju :) Następnie wybrałyśmy się na pizze w tym samym gronie i jeszcze z Oliwią :) Pizza była naprawdę przepyszna !!! ale mniejsza o to, po godzince spędzonej w pizzeri postanowiłyśmy, że musimy coś jeszcze zrobić, ale nie wiedziałyśmy co, dlatego w końcu zakończyłyśmy dzień jedząc ciepłe bułeczki z Polo Marketu :)
A teraz chciałabym Wam pokazać kilka zdjęć z dzisiaj :
Miałam dzisiaj na sobię bardzo prosty codzienny outfit :) Czarne spodnie ze skórką na kolanach, zwykły t-shirt i basebollówke :)
Spodnie: H&M
T-shirt: reserved
Basebollówka: Bershka
A teraz idę dalej oglądać "Garfilda"
paa :)
środa, 1 lutego 2012
Winter holidays
Dzisiaj przygotowałam dla Was stylizacje. Niestety zdjęcia zrobione w domu, ponieważ na dworze jest niestety za zimno, żeby gdziekolwiek wychodzić. Stylizcja jest typowo normalna, można w niej iść do szkoły. Główną role w niej grają moje niebieskie spodnie :) Założyłam do nich koszule w kratke i buty "emu " , które tak naprawdę są podróbami :)
Spodnie : Bershka
Koszula : H&M
Kurtka: H&M
Buty ; nie pamiętam dokładnie ;)
Komin : Viceversa
Pierścionek: DIVA
Torebka : także nie pamiętam ale chyba gdzieś na jakimś targu :)
Spodnie : Bershka
Koszula : H&M
Kurtka: H&M
Buty ; nie pamiętam dokładnie ;)
Komin : Viceversa
Pierścionek: DIVA
Torebka : także nie pamiętam ale chyba gdzieś na jakimś targu :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
+modified.jpg)





