środa, 1 lutego 2012

Winter holidays

Dzisiaj przygotowałam dla Was stylizacje. Niestety zdjęcia zrobione w domu, ponieważ na dworze jest niestety za zimno, żeby gdziekolwiek wychodzić. Stylizcja jest typowo normalna, można w niej iść do szkoły. Główną role w niej grają moje niebieskie spodnie :) Założyłam do nich koszule w kratke i buty "emu " , które tak naprawdę są podróbami :)











                                             
     Spodnie : Bershka
     Koszula : H&M
     Kurtka: H&M
     Buty ; nie pamiętam dokładnie ;)
     Komin : Viceversa
     Pierścionek: DIVA
     Torebka : także nie pamiętam ale chyba gdzieś na jakimś targu :)


3 komentarze: