Heej ! :) Co u Was ? Bo u mnie jak na razie świetnie ! ;) Wczoraj jak Wam mówiłam, byłam na warsztatach :) Moje "obawy" tak na prawdę nie sprawidziły się, bo rozumiałyśmy co mówił nam Richie :) ogólnie było bardzo fajnie ! :) Niestety za krótko! :( Ale mam nadzieję, że pojadę na następne ! Po warsztatach pojechałyśmy z Patiszką i Niki do centrum po prezent dla Juli. Zachaczyłyśmy o Forum, sklep muzyczny i Rossman. I już wiem, że nie lubię lodów cytrynowych ! (hahahahah) Kupiłyśmy jej naprawdę fajny prezent i mam nadzieję, że jej się spodoba ! Muszę Wam także powiedzieć, że nareszcie nadeszła wiosna ! Chociaż do tej kalendarzowej jeszcze troszeczkę to ta pogodowa jak najbardziej już jest ! Dlatego tylko skończe notkę i wybieram się na dwór, szkoda by było zmarnować tak piękny dzień ! Niektórzy ludzie oczywiście przesadzają i wychodzą w krótkich spodenkach ! :O ale to tylko ci nie liczni (odważni) hahaha ! Ja zdecydowanie założę coś na siebię ! Oczywiście nie kurtkę, bo w niej mała sauna ! Jak dobrze, że nie trzeba już kurtek , chociaż zdaję sobię sprawę, że to tylko na kilka dni ! Ale i tak jest dobrze ! Powróciła mi chęć do życia ! A wam ??
Narazie jeszcze nie mogę wstawić jakich kolwiek zdj !!! grrrr :/// Ale moż wieczorem ;p Pokażę Wam coś niecoś z kina w środę :)
sobota, 17 marca 2012
środa, 14 marca 2012
kobieta w czerni :)
Witam wszystkich ! Teraz dla was krótka notka ;)
Zaraz lecę na trening taneczny ! Moge Wam zdradzić, że przygotowujemy się do turnieju, który odbędzie się 24. 03 :) Mam nadzieję, że bd dobrze... ! Trzymajcie za mnie/nas kciuki :)
Nastepnie wybieram się do kina na "Kobieta w czerni " jest to chyba jakiś horror lecz od 12 lat. No zobaczymy co to będzię, mam nadzieję, że nie zbyt straszny, żebym nie miała w nocy jakiś schizów :( Film jest z odtwórcą głównej roli w filmie " Harry Potter" Danielem Radcliffem :)
Na razie mówię wam papa :)
aaa ! Nie wiem dlaczego ale nie mogę wstawić żadnych zdjęć więc na razie notki takie bez :)
Zaraz lecę na trening taneczny ! Moge Wam zdradzić, że przygotowujemy się do turnieju, który odbędzie się 24. 03 :) Mam nadzieję, że bd dobrze... ! Trzymajcie za mnie/nas kciuki :)
Nastepnie wybieram się do kina na "Kobieta w czerni " jest to chyba jakiś horror lecz od 12 lat. No zobaczymy co to będzię, mam nadzieję, że nie zbyt straszny, żebym nie miała w nocy jakiś schizów :( Film jest z odtwórcą głównej roli w filmie " Harry Potter" Danielem Radcliffem :)
Na razie mówię wam papa :)
aaa ! Nie wiem dlaczego ale nie mogę wstawić żadnych zdjęć więc na razie notki takie bez :)
wtorek, 13 marca 2012
Warsztaty
Witam wszystkich ! Dzisiaj byłam na przed warsztatowym spotkaniu gdzie dowiedziałam się o czym będą a mianowicie o Dniu Świętego Patryka ! Potłumaczyliśmy sobie słówka i dowiedzieliśmy się co nie co o tym święcie :D Mam nadzieję, ża na warsztatach w piątek, które tak nawiasem mówiąc, bo nie powiedziałam Wam odbędą się w Katowicach coś kolwiek zrozumiem. Ponieważ całe warsztaty i wykłady będą po angielsku mam niepokój, że jednak ten mój angielski o którym zawsze myślałam, że jest w dobrej formie nie sprawdzi się ! :( Ale miejmy nadzieję, najwyżej wraz z moimi koleżankami będziemy udawać, że coś kumamy :) !
Właśnie siedzę, prz otwrtym oknie, a ponieważ mieszkam dosyć niedaleko torów, tak naprawdę to nie aż tak blisko, ale wiecie jak ten odgłos sie roznosi ! Za każdym razem gdy coś jedzie i włącza ten "klakson" czy co kolwiek to jest , dostaje małego zawalu serca. Oczywiście moja mama zawsze chodzi po domu i otwiera okna, żeby wietrzyć, to zazwyczaj nawet nie wiem, że mam otwarte okno ! Ale tak na poważnie to rozpisałam się o takiej można rzecz głupocie ! Ale jak już zacznę pisać to nie ma końca ! Ale powoli chyba będę musiała kończy, bo nie wiem czy moje wywody was nie znudzą i czy kto kolwiek to przeczyta ! :P
Chciałam Wam jeszcze tylko powiedzieć, że niedawno kupiłam sobie prześliczny ( przynajmnije dla mnie ) wiosenny, blado-różowy płaszczyk ! :D Normalnie cudowny i ten kolor ! Na dniach postaram się Wam go pokazać, a ponieważ pogoda w tym tygodniu znacznie się poprawi to może i zrobię dla Was z nim jakiś outfit ! :]
No cóż teraz to już naprawdę chyba skończę i biorę się troszkę za nauke, bo szykuje mi sie jutro test z Edb :D
Nie Wiem czemu ale nie mogę przeslac żadnego zdjęcia ;/
Buziaki paa ! :)
Właśnie siedzę, prz otwrtym oknie, a ponieważ mieszkam dosyć niedaleko torów, tak naprawdę to nie aż tak blisko, ale wiecie jak ten odgłos sie roznosi ! Za każdym razem gdy coś jedzie i włącza ten "klakson" czy co kolwiek to jest , dostaje małego zawalu serca. Oczywiście moja mama zawsze chodzi po domu i otwiera okna, żeby wietrzyć, to zazwyczaj nawet nie wiem, że mam otwarte okno ! Ale tak na poważnie to rozpisałam się o takiej można rzecz głupocie ! Ale jak już zacznę pisać to nie ma końca ! Ale powoli chyba będę musiała kończy, bo nie wiem czy moje wywody was nie znudzą i czy kto kolwiek to przeczyta ! :P
Chciałam Wam jeszcze tylko powiedzieć, że niedawno kupiłam sobie prześliczny ( przynajmnije dla mnie ) wiosenny, blado-różowy płaszczyk ! :D Normalnie cudowny i ten kolor ! Na dniach postaram się Wam go pokazać, a ponieważ pogoda w tym tygodniu znacznie się poprawi to może i zrobię dla Was z nim jakiś outfit ! :]
No cóż teraz to już naprawdę chyba skończę i biorę się troszkę za nauke, bo szykuje mi sie jutro test z Edb :D
Nie Wiem czemu ale nie mogę przeslac żadnego zdjęcia ;/
Buziaki paa ! :)
poniedziałek, 12 marca 2012
Tydzień
Hej, Hej ! :D Jak zwykle problemy z internetem uniemożliwia mi napisanie tutaj czegokolwiek grrr.... -,-'
A tak poza tym to dużo nauki itd. Ale jakos przeżyjemy, a uczyc w końcu też się trzeba :)
Moje plany na ten tydzień nie są jakies zabójcze, ale zawsze staram się coś urozmaicić i zawsze wyjdzie coś fajnego :) W piątek jade na warsztaty z angielskiego z moimi dwoma koleżankami a mianowicie patiszkai Julią ) Mam nadzieję, że odetchne troche i "pobawie się po angielsku" . Może porobie troszkę zdjęć i zdam Wam relacje co takiego tam sie wydarzyło... Jesli oczywiście ktos z Was chciałby :P
W weekend świętujemy urodziny Juli !! :) Więc juz wszystkiego najlepszego ci życzę :D A w piątek po warsztatach wybieramy sie po jakis prezent ! :)
aa teraz zabieram się za historie, niemiecki oraz referat z chemi :D
Potem jakieś film i do spania :)
Ahh ten czas leci !
buziaki paa :D
A tak poza tym to dużo nauki itd. Ale jakos przeżyjemy, a uczyc w końcu też się trzeba :)
Moje plany na ten tydzień nie są jakies zabójcze, ale zawsze staram się coś urozmaicić i zawsze wyjdzie coś fajnego :) W piątek jade na warsztaty z angielskiego z moimi dwoma koleżankami a mianowicie patiszkai Julią ) Mam nadzieję, że odetchne troche i "pobawie się po angielsku" . Może porobie troszkę zdjęć i zdam Wam relacje co takiego tam sie wydarzyło... Jesli oczywiście ktos z Was chciałby :P
W weekend świętujemy urodziny Juli !! :) Więc juz wszystkiego najlepszego ci życzę :D A w piątek po warsztatach wybieramy sie po jakis prezent ! :)
aa teraz zabieram się za historie, niemiecki oraz referat z chemi :D
Potem jakieś film i do spania :)
Ahh ten czas leci !
buziaki paa :D
Subskrybuj:
Posty (Atom)