poniedziałek, 12 marca 2012

Tydzień

Hej, Hej ! :D  Jak zwykle problemy z internetem uniemożliwia mi napisanie tutaj czegokolwiek grrr.... -,-'
A tak poza tym to dużo nauki itd. Ale jakos przeżyjemy, a uczyc w końcu też się trzeba :)
Moje plany na ten tydzień nie są jakies zabójcze, ale zawsze staram się coś urozmaicić i zawsze wyjdzie coś  fajnego :) W piątek jade na warsztaty z angielskiego z moimi dwoma koleżankami a mianowicie patiszkai Julią ) Mam nadzieję, że odetchne troche i "pobawie się po angielsku" . Może porobie troszkę zdjęć i zdam Wam relacje co takiego tam sie wydarzyło... Jesli oczywiście ktos z Was chciałby :P
W weekend świętujemy urodziny Juli !! :) Więc juz wszystkiego najlepszego ci życzę :D A w piątek po warsztatach wybieramy sie po jakis prezent ! :)


aa teraz zabieram się za historie, niemiecki oraz referat z chemi :D
Potem jakieś film i do spania :)

Ahh ten czas leci !

buziaki paa :D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz