Heej ! :) Co u Was ? Bo u mnie jak na razie świetnie ! ;) Wczoraj jak Wam mówiłam, byłam na warsztatach :) Moje "obawy" tak na prawdę nie sprawidziły się, bo rozumiałyśmy co mówił nam Richie :) ogólnie było bardzo fajnie ! :) Niestety za krótko! :( Ale mam nadzieję, że pojadę na następne ! Po warsztatach pojechałyśmy z Patiszką i Niki do centrum po prezent dla Juli. Zachaczyłyśmy o Forum, sklep muzyczny i Rossman. I już wiem, że nie lubię lodów cytrynowych ! (hahahahah) Kupiłyśmy jej naprawdę fajny prezent i mam nadzieję, że jej się spodoba ! Muszę Wam także powiedzieć, że nareszcie nadeszła wiosna ! Chociaż do tej kalendarzowej jeszcze troszeczkę to ta pogodowa jak najbardziej już jest ! Dlatego tylko skończe notkę i wybieram się na dwór, szkoda by było zmarnować tak piękny dzień ! Niektórzy ludzie oczywiście przesadzają i wychodzą w krótkich spodenkach ! :O ale to tylko ci nie liczni (odważni) hahaha ! Ja zdecydowanie założę coś na siebię ! Oczywiście nie kurtkę, bo w niej mała sauna ! Jak dobrze, że nie trzeba już kurtek , chociaż zdaję sobię sprawę, że to tylko na kilka dni ! Ale i tak jest dobrze ! Powróciła mi chęć do życia ! A wam ??
Narazie jeszcze nie mogę wstawić jakich kolwiek zdj !!! grrrr :/// Ale moż wieczorem ;p Pokażę Wam coś niecoś z kina w środę :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz