sobota, 17 marca 2012

Wczoraj :)

Heej ! :) Co u Was ? Bo u mnie jak na razie świetnie ! ;) Wczoraj jak Wam mówiłam, byłam na warsztatach :) Moje "obawy" tak na prawdę nie sprawidziły się, bo rozumiałyśmy co mówił nam Richie :) ogólnie było bardzo fajnie ! :) Niestety za krótko! :(  Ale mam nadzieję, że pojadę na następne ! Po warsztatach pojechałyśmy z Patiszką i  Niki do centrum po prezent dla Juli. Zachaczyłyśmy o Forum, sklep muzyczny i Rossman. I już wiem, że nie lubię lodów cytrynowych ! (hahahahah) Kupiłyśmy jej naprawdę fajny prezent i mam nadzieję, że jej się spodoba ! Muszę Wam także powiedzieć, że nareszcie nadeszła wiosna ! Chociaż do tej kalendarzowej jeszcze troszeczkę to ta pogodowa jak najbardziej już jest ! Dlatego tylko skończe notkę i wybieram się na dwór, szkoda by było zmarnować tak piękny dzień ! Niektórzy ludzie oczywiście przesadzają i wychodzą w krótkich spodenkach ! :O ale to tylko ci nie liczni (odważni) hahaha ! Ja zdecydowanie założę coś na siebię ! Oczywiście nie kurtkę, bo w niej mała sauna ! Jak dobrze, że nie trzeba już kurtek , chociaż zdaję sobię sprawę, że to tylko na kilka dni ! Ale i tak jest dobrze ! Powróciła mi chęć do życia ! A wam ??
Narazie jeszcze nie mogę wstawić jakich kolwiek zdj !!! grrrr :///  Ale moż wieczorem ;p Pokażę Wam coś niecoś z kina w środę :)

środa, 14 marca 2012

kobieta w czerni :)

Witam wszystkich !  Teraz dla was krótka notka ;)
Zaraz lecę na trening taneczny ! Moge Wam zdradzić, że przygotowujemy się do turnieju, który odbędzie się 24. 03 :) Mam nadzieję, że bd dobrze... ! Trzymajcie za mnie/nas kciuki :)
Nastepnie wybieram się do kina na "Kobieta w czerni " jest to chyba jakiś horror lecz od 12 lat. No zobaczymy co to będzię, mam nadzieję, że nie zbyt straszny, żebym nie miała w nocy jakiś schizów :(  Film jest z odtwórcą głównej  roli w filmie " Harry Potter" Danielem Radcliffem :)
Na razie mówię wam papa :)
aaa ! Nie wiem dlaczego ale nie mogę wstawić żadnych zdjęć więc na razie notki takie bez :)

wtorek, 13 marca 2012

Warsztaty

      Witam wszystkich ! Dzisiaj byłam na przed warsztatowym spotkaniu gdzie dowiedziałam się o czym będą  a mianowicie o Dniu Świętego Patryka ! Potłumaczyliśmy sobie słówka i dowiedzieliśmy się co nie co o tym święcie :D Mam nadzieję, ża na warsztatach w piątek, które tak nawiasem mówiąc, bo nie powiedziałam Wam odbędą się w Katowicach coś kolwiek zrozumiem. Ponieważ całe warsztaty i wykłady będą po angielsku mam niepokój, że jednak ten mój angielski o którym zawsze myślałam, że jest w dobrej formie nie sprawdzi się ! :(  Ale miejmy nadzieję, najwyżej wraz z moimi koleżankami będziemy udawać, że coś kumamy :) !
      Właśnie siedzę, prz otwrtym oknie, a ponieważ mieszkam dosyć niedaleko torów, tak naprawdę to nie aż tak blisko, ale wiecie jak ten odgłos sie roznosi ! Za każdym razem gdy coś jedzie i włącza ten "klakson" czy co kolwiek to jest , dostaje małego zawalu serca. Oczywiście moja mama zawsze chodzi po domu i otwiera okna, żeby wietrzyć, to zazwyczaj nawet nie wiem, że mam otwarte okno ! Ale tak na poważnie to rozpisałam się o takiej można rzecz głupocie ! Ale jak już zacznę pisać to nie ma końca ! Ale powoli chyba będę musiała kończy, bo nie wiem czy moje wywody was nie znudzą i czy kto kolwiek to przeczyta ! :P
Chciałam Wam jeszcze tylko powiedzieć, że niedawno kupiłam sobie prześliczny ( przynajmnije dla mnie ) wiosenny, blado-różowy płaszczyk ! :D Normalnie cudowny i ten kolor ! Na dniach postaram się Wam go pokazać, a ponieważ pogoda w tym tygodniu znacznie się poprawi to może i zrobię dla Was z nim jakiś outfit ! :]
       No cóż teraz to już naprawdę chyba skończę i biorę się troszkę za nauke, bo szykuje mi sie jutro test z Edb :D

Nie Wiem czemu ale nie mogę przeslac żadnego zdjęcia ;/

Buziaki paa ! :)





poniedziałek, 12 marca 2012

Tydzień

Hej, Hej ! :D  Jak zwykle problemy z internetem uniemożliwia mi napisanie tutaj czegokolwiek grrr.... -,-'
A tak poza tym to dużo nauki itd. Ale jakos przeżyjemy, a uczyc w końcu też się trzeba :)
Moje plany na ten tydzień nie są jakies zabójcze, ale zawsze staram się coś urozmaicić i zawsze wyjdzie coś  fajnego :) W piątek jade na warsztaty z angielskiego z moimi dwoma koleżankami a mianowicie patiszkai Julią ) Mam nadzieję, że odetchne troche i "pobawie się po angielsku" . Może porobie troszkę zdjęć i zdam Wam relacje co takiego tam sie wydarzyło... Jesli oczywiście ktos z Was chciałby :P
W weekend świętujemy urodziny Juli !! :) Więc juz wszystkiego najlepszego ci życzę :D A w piątek po warsztatach wybieramy sie po jakis prezent ! :)


aa teraz zabieram się za historie, niemiecki oraz referat z chemi :D
Potem jakieś film i do spania :)

Ahh ten czas leci !

buziaki paa :D


piątek, 24 lutego 2012

One night in Ibiza !

Heej :) Dzisiaj piątek !!! Nareszcie, po całym tygodniu szkolnych męczarni. Nie piszę do Was teraz często ponieważ niestety, mam na główie pełno  roboty, a to to, a to tamto i tak zleci. W szkole też zaczęła się ciężka praca. Niestety. Więc nie mam zbyt dużo czasu, na inne sprawy jak na przykład blog, ale obiecuje, że będę tu pisać tak często jak będę mogła :]
 Dosyć niedawno przyszłam z treningu, słucham muzyki i siedzę na Facebook'u, przy okazji pisząc do was :)
Rano jak co piątek mam z klasą basen !!! A ponieważ kocham basen, za każdym razem się ciesze.

Muszę Wam także powiedzieć, że są już jakieś plany na tegoroczne wakacje :)) Ale, żeby nie zapeszać nie chcę Wam nic mówić !! :]

 Na dzisiaj to wszystko !!!! :))
paa :)

                           Wakacje rok teemu !!!!!!!! Już chce <3