Witam wszystkich ! Teraz dla was krótka notka ;)
Zaraz lecę na trening taneczny ! Moge Wam zdradzić, że przygotowujemy się do turnieju, który odbędzie się 24. 03 :) Mam nadzieję, że bd dobrze... ! Trzymajcie za mnie/nas kciuki :)
Nastepnie wybieram się do kina na "Kobieta w czerni " jest to chyba jakiś horror lecz od 12 lat. No zobaczymy co to będzię, mam nadzieję, że nie zbyt straszny, żebym nie miała w nocy jakiś schizów :( Film jest z odtwórcą głównej roli w filmie " Harry Potter" Danielem Radcliffem :)
Na razie mówię wam papa :)
aaa ! Nie wiem dlaczego ale nie mogę wstawić żadnych zdjęć więc na razie notki takie bez :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz