wtorek, 13 marca 2012

Warsztaty

      Witam wszystkich ! Dzisiaj byłam na przed warsztatowym spotkaniu gdzie dowiedziałam się o czym będą  a mianowicie o Dniu Świętego Patryka ! Potłumaczyliśmy sobie słówka i dowiedzieliśmy się co nie co o tym święcie :D Mam nadzieję, ża na warsztatach w piątek, które tak nawiasem mówiąc, bo nie powiedziałam Wam odbędą się w Katowicach coś kolwiek zrozumiem. Ponieważ całe warsztaty i wykłady będą po angielsku mam niepokój, że jednak ten mój angielski o którym zawsze myślałam, że jest w dobrej formie nie sprawdzi się ! :(  Ale miejmy nadzieję, najwyżej wraz z moimi koleżankami będziemy udawać, że coś kumamy :) !
      Właśnie siedzę, prz otwrtym oknie, a ponieważ mieszkam dosyć niedaleko torów, tak naprawdę to nie aż tak blisko, ale wiecie jak ten odgłos sie roznosi ! Za każdym razem gdy coś jedzie i włącza ten "klakson" czy co kolwiek to jest , dostaje małego zawalu serca. Oczywiście moja mama zawsze chodzi po domu i otwiera okna, żeby wietrzyć, to zazwyczaj nawet nie wiem, że mam otwarte okno ! Ale tak na poważnie to rozpisałam się o takiej można rzecz głupocie ! Ale jak już zacznę pisać to nie ma końca ! Ale powoli chyba będę musiała kończy, bo nie wiem czy moje wywody was nie znudzą i czy kto kolwiek to przeczyta ! :P
Chciałam Wam jeszcze tylko powiedzieć, że niedawno kupiłam sobie prześliczny ( przynajmnije dla mnie ) wiosenny, blado-różowy płaszczyk ! :D Normalnie cudowny i ten kolor ! Na dniach postaram się Wam go pokazać, a ponieważ pogoda w tym tygodniu znacznie się poprawi to może i zrobię dla Was z nim jakiś outfit ! :]
       No cóż teraz to już naprawdę chyba skończę i biorę się troszkę za nauke, bo szykuje mi sie jutro test z Edb :D

Nie Wiem czemu ale nie mogę przeslac żadnego zdjęcia ;/

Buziaki paa ! :)





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz