piątek, 24 lutego 2012

One night in Ibiza !

Heej :) Dzisiaj piątek !!! Nareszcie, po całym tygodniu szkolnych męczarni. Nie piszę do Was teraz często ponieważ niestety, mam na główie pełno  roboty, a to to, a to tamto i tak zleci. W szkole też zaczęła się ciężka praca. Niestety. Więc nie mam zbyt dużo czasu, na inne sprawy jak na przykład blog, ale obiecuje, że będę tu pisać tak często jak będę mogła :]
 Dosyć niedawno przyszłam z treningu, słucham muzyki i siedzę na Facebook'u, przy okazji pisząc do was :)
Rano jak co piątek mam z klasą basen !!! A ponieważ kocham basen, za każdym razem się ciesze.

Muszę Wam także powiedzieć, że są już jakieś plany na tegoroczne wakacje :)) Ale, żeby nie zapeszać nie chcę Wam nic mówić !! :]

 Na dzisiaj to wszystko !!!! :))
paa :)

                           Wakacje rok teemu !!!!!!!! Już chce <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz