piątek, 3 lutego 2012
sooo good :D
Hej wam :) Dzisiejszy dzień spędziłam naprawdę mile, z całą pewnością był to jeden z najfajniejszych dni podczas tegorocznych feri jak do tej pory. Rano mieliśmy małą "sesje" z Danielą i moją kuzynką Pauliną. Dlatego ubawiłyśmy się naprawdę , do tego przyrządziłyśmy naszą miksturę z wszystkich kosmetyków z łazienki. Niestety musiałyśmy ją szybko wylać, żeby przez przypadek nikt nie wypił tego zacnego napoju :) Następnie wybrałyśmy się na pizze w tym samym gronie i jeszcze z Oliwią :) Pizza była naprawdę przepyszna !!! ale mniejsza o to, po godzince spędzonej w pizzeri postanowiłyśmy, że musimy coś jeszcze zrobić, ale nie wiedziałyśmy co, dlatego w końcu zakończyłyśmy dzień jedząc ciepłe bułeczki z Polo Marketu :)
A teraz chciałabym Wam pokazać kilka zdjęć z dzisiaj :
Miałam dzisiaj na sobię bardzo prosty codzienny outfit :) Czarne spodnie ze skórką na kolanach, zwykły t-shirt i basebollówke :)
Spodnie: H&M
T-shirt: reserved
Basebollówka: Bershka
A teraz idę dalej oglądać "Garfilda"
paa :)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)



bardzo lubie oglądać twojego bloga <3
OdpowiedzUsuńświetny blog :)
OdpowiedzUsuńuwielbiam ten dzień!!
OdpowiedzUsuńświetna notka ;***
P.
mam taką samą basebolówkę :p
OdpowiedzUsuńfajny fajny. < 3
OdpowiedzUsuńGenialne zdjęcia.;)
OdpowiedzUsuńSpodnie są cudne ;d
OdpowiedzUsuńładne włosy i baseball jacket <3
OdpowiedzUsuń