piątek, 3 lutego 2012

sooo good :D


Hej wam :) Dzisiejszy dzień spędziłam naprawdę mile, z całą pewnością był to jeden z najfajniejszych dni podczas tegorocznych feri jak do tej pory. Rano mieliśmy małą "sesje" z Danielą i moją kuzynką Pauliną. Dlatego ubawiłyśmy się naprawdę , do tego przyrządziłyśmy naszą miksturę z wszystkich kosmetyków  z łazienki. Niestety musiałyśmy   ją szybko wylać, żeby przez przypadek nikt nie wypił tego zacnego napoju :) Następnie wybrałyśmy się na pizze w tym samym gronie i jeszcze z Oliwią :) Pizza była naprawdę przepyszna !!!  ale mniejsza o to, po godzince spędzonej w pizzeri postanowiłyśmy, że musimy coś jeszcze zrobić, ale nie wiedziałyśmy co, dlatego w końcu zakończyłyśmy dzień jedząc ciepłe bułeczki z  Polo Marketu :)
A teraz chciałabym Wam pokazać kilka zdjęć z dzisiaj :















Miałam dzisiaj na sobię bardzo prosty codzienny outfit  :) Czarne spodnie ze skórką na kolanach, zwykły t-shirt i basebollówke :)

Spodnie: H&M
T-shirt: reserved
Basebollówka: Bershka

A teraz idę dalej oglądać "Garfilda"

paa :)

8 komentarzy: