środa, 1 lutego 2012

Mini zakupy

Hej ;] Byłam dwa dni temu w Gliwickim Forum i zakupiłam sobię 4 drobiazgi, którę chciałabym Wam pokazać. Ogólnie to po przecenach już prawie nic nie pozostało, więc nawet nie było czego szuukać, bo z nowych kolekcji też nie za bardzo było co wybrać.



                                                   Pierścionek : DIVA
                                                   Lakiery : Rossman / Miss Sporty
                                                   Koszulka : New Yorker

3 komentarze:

  1. świetne nowości <3
    a pierścionek jest super <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Koszulka, wszystko jest zresztą świetne! ;d

    OdpowiedzUsuń