Hej ;] Byłam dwa dni temu w Gliwickim Forum i zakupiłam sobię 4 drobiazgi, którę chciałabym Wam pokazać. Ogólnie to po przecenach już prawie nic nie pozostało, więc nawet nie było czego szuukać, bo z nowych kolekcji też nie za bardzo było co wybrać.
Pierścionek : DIVA
Lakiery : Rossman / Miss Sporty
Koszulka : New Yorker
świetne nowości <3
OdpowiedzUsuńa pierścionek jest super <3
koszulka <3
OdpowiedzUsuńKoszulka, wszystko jest zresztą świetne! ;d
OdpowiedzUsuń