Dzisiaj przygotowałam dla Was stylizacje. Niestety zdjęcia zrobione w domu, ponieważ na dworze jest niestety za zimno, żeby gdziekolwiek wychodzić. Stylizcja jest typowo normalna, można w niej iść do szkoły. Główną role w niej grają moje niebieskie spodnie :) Założyłam do nich koszule w kratke i buty "emu " , które tak naprawdę są podróbami :)
Spodnie : Bershka
Koszula : H&M
Kurtka: H&M
Buty ; nie pamiętam dokładnie ;)
Komin : Viceversa
Pierścionek: DIVA
Torebka : także nie pamiętam ale chyba gdzieś na jakimś targu :)
łaadne! ;]
OdpowiedzUsuńPodobają mi się spodnie. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńfajny blog i fajny nagłówek :D
OdpowiedzUsuń