Hej :D Dzisiaj rano mi się strasznie nudziło. Paulina już pojechała, więc W zasadzie nudy ;( Ale poszłam z Danielą i Oliwią na dwór porobiłyśmy kilka zdjęć, ale z tego powdu, że jest strasznie zimnooo , poszłyśmy do domu, zrobiłyśmy sobię czekoladę i omlet, który wykonała Oliwia :) Był pyszny :)
Ten tydzień zapowiada się naprawdę fajnie. A szczególnie nocka w środę u Danieli w Sośnicowicach, zrobiłysmy już listę rzeczy potrzebnych czyli : czekolada <3, czpisy, bita śmietana, nutella, coca cola <3 popcorn, żelki i wiele , wiele innych :) Muszę także zgrać na laptopa filmy i go wziąść bo niestety w tamtym mieszkaniu jest tyko telewizor :( Alee mniejsza z tym i tak będzie fajnie ;)
A teraz dodam wam kilka zdjęć z dzisiaj :
Zdjęcia z moją super ciepłą czapą :D <3

oo, ta czapa <3
OdpowiedzUsuńśliczna zdjęcia!!
tęsknię ; **
śliczny blog & fantastyczne zdjęcia!! czekam na więcej outfitów
OdpowiedzUsuńnajładniejsze to 2 zdjęcie :)
OdpowiedzUsuńsuper czapka na te mrozy :)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam i zapraszam do mnie
Faajne zdjęcia, a te 2 najlepsze. Pozdrawiam! ♥
OdpowiedzUsuń