czwartek, 9 lutego 2012

Już zaraz koniec ...

Dzień dobry ! :)

Dzisiaj jest dzień "nic nie robienia " , czyli obijania się w domu, tak samo jak wczoraj. Trochę szkoda mi, że marnuje dni z feri, ale cóż mam poradzić, jestem trochę chora :( . Rozłożyły mnie ostatnie kilka dni. Na doworze biało i zimno, więc próba jakiegokolwiek wyjścia, też nie jest dobra dla mnie w tym stanie.

W poniedziałek spotkamy się moją kochaną Alą, bo nie widziałam jej już bardzo długo, dlatego należy się nagadać na zapas ! :) Bo nie wiadomo kiedy znowu przyjedzie do nas, a kiedy my do niej ! Na razie wystarczy nam tylko całodzienne zaczepianie na facebooku i  rozmowy na gadu :)

Jutro także spotykam się z Julią :) Idziemy na zakupy do forum i mm nadzieję, że sobię coś zakupie :)



3 komentarze: